Osobný odber

Pre osobné vyzdvihnutie objednávok Vám ponúkame možnosť odberného miesta v nákupnom centre Shopping Palacektoré sa nachádza na Seneckej ceste 2/A, Bratislava – Ružinov. Odberné miesto, je zároveň aj predajným miestom, preto ak máte záujem si pozrieť tašky osobne, môžete tak urobiť v Kaviarni Nikola a tašku si rovno na mieste kúpiť, bez nutnosti objednávky.

Ak ste si objednali tovar cez náš e-shop a zvolili možnosť osobný odber, Váš tovar si môžete vyzdvihnúť počas prevádzkových hodín kaviarne, 7.30 – 18.00 každý pracovný deň. O tom, že objednaný tovar je pripravený na vyzdvihnutie, Vás budeme informovať emailom. Pri vyzdvihnutí je potrebné uviesť Vaše meno a číslo objednávky.

Pri online objednávke a následnom osobnom odbere je potrebné zvoliť platbu vopred na účet alebo platbu kartou.

kaviarni Nikola si okrem vyzdvihnutia objednaného tovaru môžete vychutnať skvelú lokálne praženú kávu, domáce koláčiky, sandwiche, limonády a iné dobrôtky.

Tešíme sa na Vás!

Ako sa sem dostene?

Kaviareň Nikola sa nachádza v Business centre Tesla /BCT 1 na Moldavskej ceste 8/A v Košiciach.

 

Parkovanie v areáli je bezplatné po dobu pol hodiny. (tento text pod obrázok vyššie).

Do kaviarne sa viete dostať aj mestskou hromadnou dopravou. Na zastávku SOŠ Automobilová Vás dopravia autobusy číslo 10, 11, 20L, 21, 23, 25, 32, 52, 56, R1, R5 a X6.

Po vstupe do budovy prejdete cez vrátnicu, kde po pravej strane uvidíte schody, ktorými zídete o poschodie nižšie. Priamo pred Vami zbadáte vstup do kaviarne.

Tešíme sa na Vás!

Pin It on Pinterest