Doprava a poštovné

Veľmi sa tešíme z každej Vašej objednávky a robíme maximum preto, aby ste Váš tovar dostali čo najskôr. Štandardná doba doručenia je 2 – 4 pracovné dni, spravidla sa však snažíme Vašu objednávku vybaviť do 2 pracovných dní.

Objednávky na území Slovenskej republiky posielame prostredníctvom spoločnosti UPS, vo výnimočných prípadoch prostredníctvom spoločnosti DHL. Kuriér Vás bude kontaktovať hneď na druhý deň po odoslaní objednávky a dohodne sa s Vami na presnom termíne doručenia Vašej objednávky. V prípade, že sa cez deň nachádzate na inej adrese ako je fakturačná adresa, môžete si zvoliť akúkoľvek inú doručovaciu adresu, na ktorej sa budete cez deň nachádzať.

Aby ste vedeli, ako postupovať pri preberaní poškodenej zásielky, prečítajte si prosím Reklamačné podmienky.
Pri objednávke v hodnote nad 50€ poštovné pre územie Slovenska neúčtujeme. Pri objednávke nad 50€ na územie Českej republiky účtujeme poplatok 5€.

Doručenie na území Slovenskej republiky účtujeme nasledovne:
• Doručenie kuriérom až k Vám domov pri platbe vopred: 3,50€ (platí pri platbe kartou priamo pri nákupe alebo pri platbe bankovým prevodom).
• Doručenie kuriérom až k Vám domov na dobierku: 4,20€ (pri platbe kuriérovi v hotovosti účtujeme poplatok 0,70€, preto odporúčame tovar uhradiť priamo pri objednávke).
Doručenie na územie Českej republiky účtujeme nasledovne:
• Osobné vyzdvihnutie balíka na pobočkách Českej pošty: 5,50€ (140CZK) (v prípade, ak Vás pracovník pošty nezastihne na Vašej adrese).

Poznámka: Pri objednávaní tovaru na adresu v Českej republike nie je možné zvoliť platbu na dobierku.
Pri osobnom odbere si žiadny poplatok neúčtujeme, je však potrebné zvoliť platbu vopred na účet alebo platbu kartou. Pre viac informácií o osobnom odbere prosím kliknite sem.

Pin It on Pinterest